- Reklama -
18.2 C
Szamotuły
piątek, 14 czerwca, 2024
Reklama

Szamotuły. Policjant uczył uczniów LO samoobrony

W ostatnim czasie instruktor taktyki i technik interwencji z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach spotkał się z uczniami Liceum Ogólnokształcącego. Policjant pokazał młodzieży jak prawidłowo ocenić zagrożenie, szybko zareagować i bronić się adekwatnie do ataku

Policjant z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, który wykonuje zadania instruktora taktyki i technik interwencji spotkał się ostatnio z młodzieżą z I Liceum Ogólnokształcącego w Szamotułach.

Funkcjonariusz przeprowadził w dwóch grupach dwugodzinne zajęcia dotyczące problematyki samoobrony. Funkcjonariusz przedstawił zarówno teorię jak i praktykę, dzięki której uczniowie mogli dowiedzieć się jak się bronić przed atakiem napastnika.

- Reklama -

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się jak odpierać atak napastnika, co zrobić w momencie zagrożenia i jak unikać niebezpieczeństwa. Uczniowie z pełnym zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia, które mogą im pomóc w sytuacji zagrożenia.

Spotkanie było świetną okazją do nabycia podstawowych umiejętności obronnych oraz nabrania pewności siebie w sytuacji zagrożenia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe