- Reklama -
0.8 C
Szamotuły
niedziela, 5 lutego, 2023

Szamotuły. Ostatnia szansa, by zostać wolontariuszem WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla zapewniania najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Piotr Michalak, dyrektor Szamotulskiego Ośrodka Kultury przypomina, że zostało tylko kilka dni, aby zgłosić chęć pomocy przy organizacji tegorocznego finału.

Styczeń to czas otwierania serc, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariuszu, p o b u d k a ! Ostatnie 3 dni (wtorek-środa-piątek) na zgłoszenie chęci kwestowania na ulicach Szamotuł i gminnych wsi. Zgłoszenia w Szamotulskim Ośrodku Kultury od godz. 8.00 do 20.00.

Piotr Michalak

Jak zostać wolontariuszem WOŚP?

- Reklama -

1. Zapoznaj się z Regulaminem Wolontariusza.

2. Wypełnij Ankietę Wolontariusza i dostarcz ją do siedziby Sztabu w Szamotulskim Ośrodku Kultury, pokój 3.2. Ankiety dostępne są w sekretariacie od pn do pt od godz. 8.00 do 20.00 oraz do pobrania tutaj. Do rejestracji niezbędne będzie zdjęcie wzorowane na legitymacyjnym w formie elektronicznej wyłącznie w formacie .jpg z odkrytą, wyraźną twarzą na pierwszym planie, bez filtrów i nie mniejsze niż 800×600 pixeli. Chętnie zrobimy je na miejscu.

Co dalej?
1. Na podstawie złożonej w siedzibie sztabu ankiety, twoje zgłoszenie zostanie wygenerowane w elektronicznym systemie obsługi sztabu.
2. Po zatwierdzeniu oświadczenie wydrukujemy a następnie damy tobie do ponownego podpisania (oświadczenia osób niepełnoletnich wymagają podpisu opiekuna prawnego).
3. Podpisane oświadczenie wyślemy tradycyjną pocztą do WOŚP 10 stycznia 2022.
4. Na tej podstawie wydany zostanie twój identyfikator, który otrzymasz na odprawie w dniu Finału 30 stycznia 2022.

Uwaga  W o l o n t a r i u s z u  WOŚP ‼‼ Jeśli zgłosiłeś chęć kwestowania podczas 30. Finał WOŚP w Szamotułach i nie podpisałeś (lub – jeśli nie jesteś pełnoletni – Twój prawny opiekun wpisany do ankiety wolontariusza) oświadczenia wygenerowanego w systemie WOŚP, zapraszamy do siedziby Sztabu: SzOK Szamotulski Ośrodek Kultury, pokój 3.2 lub 3.4  we wtorek, środę i piątek w godz. 8.00 do 20.00.

Bez podpisu WOŚP nie przyśle identyfikatorów umożliwiających kwestowanie‼‼

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe