- Reklama -
26.4 C
Szamotuły
środa, 10 sierpnia, 2022

Szamotuły. Nowoczesne łóżka trafiły na oddział wewnętrzny

Na Oddział Wewnętrzny Szpitala Powiatowego w Szamotułach trafiło 15 nowych elektrycznie sterowanych łóżek o łącznej wartości 150 tys. zł. Dzięki współpracy poseł Marty Kubiak ze Starostą Beatą Hanyżak i dyrektorem Szpitala – Pacjenci, jak i personel szpitala, mogą cieszyć się z wysokiej jakości sprzętu, ułatwiającego codzienne funkcjonowanie.

Nowe łóżka zostały oddane Pacjentom do użytku podczas wizyty pani poseł na Sejm RP Marty Kubiak oraz pani starosty Beaty Hanyżak w szamotulskim szpitalu, która odbyła się na początku listopada. Sprzęt został sfinansowany w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na wniosek władz powiatu szamotulskiego.

Nowy sprzęt zapewnia nieporównywalnie większy komfort dla pacjentów i dla pracy personelu w stosunku do tego, co było wcześniej – mówi Anna Kowalska, Oddziałowa Oddziału Wewnętrznego szpitala.

- Reklama -

Jeszcze w listopadzie do szamotulskiego szpitala trafią kolejne dostawy nowoczesnego sprzętu, który również został zakupiony dzięki środkom Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Dziękuję osobom zaangażowanym w pozyskanie nowego sprzętu – w szczególności pani poseł Marcie Kubiak oraz pani staroście Beacie Hanyżak. Wspólnie staramy się zapewniać jak najwyższe standardy zarówno Pacjentom naszego szpitala, jak i jego pracownikom – podsumowuje Remigiusz Pawelczak, dyrektor SP ZOZ w Szamotułach.

ŹródłoSP ZOZ

Obserwuj Nas:

14,400FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe