- Reklama -
14.4 C
Szamotuły
środa, 27 września, 2023

Przegląd Piosenki Religijnej

W Muzeum – Zamek Górków odbył się Przegląd Piosenki Religijnej, pt. „My od Mieszka I chwalimy Pana dziś pieśnią i piosenką”. Organizatorami przeglądu byli: Bazylika Mniejsza w Szamotułach, ZSS im. Jana Brzechwy w Szamotułach oraz Starostwo Powiatowe w Szamotułach.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wicestarosta Powiatu Szamotulskiego – Beata Hanyżak, Przewodnicząca Rady Powiatu – Maria Przybylska, Ks. Mariusz Marciniak, Ks. Krzysztof Ratajczak oraz Dyrektor ZSS w Szamotułach – Bernadeta Adamska.

- Reklama -

Przed publicznością wystąpili podopieczni: Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku, WTZ „Ostoja” w Dusznikach, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mosinie, Zespołu Szkół Specjalnych im. Kornela Makuszyńskiego w Gębicach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wągrowcu, Zespołu Szkół Specjalnych nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu, Zespołu Szkół Specjalnych nr 101 im. Jana Brzechwy w Poznaniu, WTZ we Wronkach, WTZ w Szamotułach, Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Duszek” w Dusznikach, Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach.

Zebranym w sali szamotulskiego zamku towarzyszyła świetna atmosfera. Zaprezentowano ponad dwadzieścia utworów. Goście byli oczarowani wokalnym talentem uczestników, co więcej, sami przyłączyli się do zabawy.

Źródło: www.powiat-szamotuly.pl

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe