20.3 C
Szamotuły
środa, 23 września, 2020

Programy lojalnościowe i bonusy u bukmacherów

Polecamy

Szamotuły. Zamknięto przychodnię dziecięcą. Lekarz i pielęgniarki zakażone koronawirusem

Przychodnia dziecięcą zlokalizowany przy ulicy Kopernika w Szamotułach została tymczasowo zamknięta. Powodem jest zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 wśród...

Koronawirus u nauczycielki Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach. Szkoła funkcjonuje normalnie

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o potwierdzeniu zakażenia koronawirusem w jednej ze szkół ponadpodstawowych w Szamotułach.

Powiat/Szamotuły. Koronawirus w jednej ze szkół

W jednej ze szkół ponadpodstawowych w powiecie szamotulskim potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.Na dzień...

Wielu bukmacherów oprócz oferty samych zakładów, proponuje swym klientom mniej lub bardziej atrakcyjne programy lojalnościowe, dzięki którym można otrzymać m.in. specjalne bonusy bukmacherskie

Od wielu lat przyzwyczailiśmy się do tego, że w ofercie legalnych bukmacherów w Polsce można znaleźć liczne zakłady sportowe czy specjalne. Tymczasem okazuje się, że wielu internetowych bukmacherów stara się zachęcić do gry klientów między inny poprzez programy lojalnościowe. Czym są takie programy, jakie dają korzyści klientom bukmacherów?

Internetowe konto – więcej możliwości

Obecnie każda osoba, która chce obstawiać zakłady bukmacherskie w sieci, musi mieć ukończony 18. rok życia oraz posiadać konto u wybranego bukmachera. Założenie konta jest niezwykle proste, gdyż wystarczy jedynie podać wszystkie niezbędne dane osobowe, kliknąć w link aktywacyjny oraz zweryfikować podane informacje za pomocą skanu dowodu osobistego. Internetowe konto daje klientom legalnych bukmacherów całkiem sporo możliwości. Zainteresowane osoby mogą korzystać między innymi z możliwości przejrzenia historii swych kuponów, płatności online, jak i również dostępnych na stronie promocji i bonusów bukmacherskich. Jednak założenie konta wiąże się również z możliwym dostępem do specjalnego klubu.

Specjalne kluby dla graczy

- Reklama -

Bukmacherzy internetowi każdemu klientowi są w stanie zaproponować przynależność w specjalnym klubie. Do programu lojalnościowego można zostać zapisanym automatycznie, na zaproszenie lub na własne życzenie. Czym jest taki klub gracza? Jest to miejsce, w którym to każdy z klientów ma okazję do skorzystania z bonusów czy też nagród. Jednak sama przynależność nie wystarcza do tego, aby cieszyć się z podarunków od bukmachera. Należy spełnić kilka istotnych warunków.

Przede wszystkim bukmacherzy przyznają swym klientom punkty za aktywność na stronie. W wielu przypadkach oczekują częstej obecności na portalu online. Niektórzy z nich nagradzają klientów za samo logowanie się na koncie. Najwięcej jednak punktów można zyskać dzięki wpłatom oraz obstawianym kuponom. Tutaj liczy się w szczególności wysokość stawek. W zależności od polityki bukmachera można zyskiwać przykładowo 1 punkt za każde 2 czy 5 złotych. Zdarza się również, że bukmacherzy przyznają punkty za korzystanie ze specjalnych promocji czy konkursów dla graczy.

Co można zyskać?

Samo członkostwo w klubie jest darmowe i do niczego nie zobowiązuje klienta. Jednak sukcesywne zbieranie punktów może okazać się niezwykle korzystne. Można to zauważyć na dwóch płaszczyznach. Pierwszą są programy VIP. Każdy kolejny poziom 500 czy 1000 punktów to wyższy pułap VIP. Zyskuje się dzięki temu dodatkowe bonusy bukmacherskie od wpłaty na konto, cashback, obsługę ze strony dedykowanego doradcy. Klienci z najwyższym stopniem często zapraszani są do elitarnych klubów, gdzie czekają na nich bonusy i nagrody niedostępne dla innych graczy.

Jeśli chodzi o nagrody, to przechodzimy do drugiego aspektu programów lojalnościowych. Każdy z klientów uzbierane punkty może wymieniać na nagrody czy bonusy. Działa to na podobnej zasadzie jak punkty zbierane w sieciach handlowych czy na stacjach benzynowych. Różnica polega jednak na tym, że z reguły nagrodami są darmowe zakłady, bonusy, zwroty za przegrane kupony. Zdarzyć się jednak może, że wybrany bukmacher proponuje graczom nagrody rzeczowe. Te jednak wymagają niezwykle częstego grania, a pogoń za najlepszymi podarunkami może być niebezpieczna dla gracza – bankructwo czy uzależnienie. Dlatego też należy z rezerwą podchodzić do takich akcji promocyjnych.

Przybywa bukmacherów i klubów gracza

Od 2107 roku, czyli od obowiązywania w Polsce nowelizacji ustawy hazardowej, w naszym kraju stale przybywa nowych bukmacherów. W ciągu 3 lat rynek legalnych bukmacherów powiększył się z 4 do już blisko 20 spółek. Zajmują się one świadczeniem usług internetowych jak i poprzez punkty naziemne. To bardzo dobra wiadomość zarówno dla graczy jak i gospodarki. Każda zainteresowana osoba zyskuje znacznie szerszy wybór wśród bukmacherów. Ponadto większość takich firm prowadzi programy lojalnościowe dla swych klientów. Dzięki temu nowi użytkownicy mogą zyskać jeszcze więcej na wyborze bukmachera. Choć również i zagraniczne strony bez licencji proponują udział w specjalnych klubach dla gracza, to jednak warto trzymać się od nich z daleka. Wiąże się to z tym, iż gra u nielegalnego bukmachera może wiązać się z karami finansowymi za złamanie prawa.

Co można stracić?

Niestety aktywne korzystanie z oferty bukmacherów oraz uczestniczenie w programach lojalnościowych może przynieść więcej strat niż korzyści. Dzieje się tak dlatego, że tego typu programy lojalnościowe przyzwyczajają gracza do częstego korzystania z usług firm bukmacherskich, a tym samym drastycznie rośnie ryzyko uzależnienia od hazardu. W związku z tym nie rekomendujemy udziału w programach lojalnościowych bukmacherów, ani w ogóle uczestniczenia w zakładach bukmacherskich. Pamiętaj że grając u bukmachera istnieje ogromne ryzyko poniesienia strat finansowych, a nawet popadnięcia w uzależnienie. Podczas korzystania z programów lojalnościowych ryzyko to tym bardziej rośnie. 

Artykuł partnera

Obserwuj Nas:

10,140FaniLubię
651ObserwującyObserwuj
254SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Szamotuły. Zamknięto przychodnię dziecięcą. Lekarz i pielęgniarki zakażone koronawirusem

Przychodnia dziecięcą zlokalizowany przy ulicy Kopernika w Szamotułach została tymczasowo zamknięta. Powodem jest zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 wśród...

Powiat. Narada w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19

W poniedziałek, 21 września br. , w związku z sytuacją epidemiologiczną w powiecie i ograniczeniem działalności przez szpital w Szamotułach, Starosta Szamotulski...

Szamotuły. Przedłużają się prace na przejeździe kolejowym na ul. Bolesława Chrobrego

W tym tygodniu miał zostać otwarty przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Bolesława Chrobrego w Szamotułach. Wykonawca prac poinformował jednak o przesunięciu terminu.

Poznaniak próbował oszukać szamotulskich policjantów. Podawał się za obywatela USA, okazał fałszywe prawo jazdy

Policjanci szamotulskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który próbował wprowadzić ich w błąd podczas kontroli drogowej... Mężczyzna jest podejrzany o to, że okazał...

Koronawirus u nauczycielki Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach. Szkoła funkcjonuje normalnie

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o potwierdzeniu zakażenia koronawirusem w jednej ze szkół ponadpodstawowych w Szamotułach.Dzisiaj więcej informacji na ten...

Więcej artykułów

- Reklama-