- Reklama -
1.9 C
Szamotuły
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Dwa prawa jazdy zatrzymane za prędkość!

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Szamotułach zatrzymali dwa prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. Kierujący zostali zatrzymani w Podrzewiu i Sędzinach. Teraz na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania samochodami.

W miniony weekend dwie osoby poruszające się samochodami po drogach naszego powiatu straciły prawo jazdy. Każdy z tych kierujących przekroczył dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.
17 grudnia br., około godziny 17:05 w miejscowości Podrzewie, policjanci z szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego kierującego oplem vectra. Mężczyzna w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h poruszał się z prędkością ponad 100 km/h.

- Reklama -

Drugiego kierującego policjanci z szamotulskiej drogówki zatrzymali 18 grudnia około godziny 11:30 w Sędzinach. 41-letni kierujący samochodem osobowym VW Cady w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością ponad 100 km/h. W miejscu kontroli obowiązywało ograniczenia do 50 km/h.

Za popełnione wykroczenia policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy oraz nałożyli mandaty karne.

KPP w Szamotułach // Ewelina Grabowa

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe