- Reklama -
Reklamaspot_img
9 C
Szamotuły
środa, 24 kwietnia, 2024
Reklama

Pożegnanie policyjnego emeryta

Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński uroczyście pożegnał asp. Jacka Sołtysiak, który odchodzi na emeryturę. Uroczystość była okazją do podziękowania ze strony kierownictwa szamotulskiej Policji za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

- Reklama -

3 czerwca 2016 roku Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziupiński, w obecności naczelników i kierowników poszczególnych wydziałów złożył podziękowania za dobrą służbę, dziękował m.in. za profesjonalizm, jakim zawsze dzisiejszy emeryt wykazywał się podczas pełnienia służby. Komendant złożył również życzenia zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.

Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również: Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Mirosław Gogołek, Naczelnik Wydziału Kryminalnego podinsp. Andrzej Boczek, Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Obrzycku asp. sztab. Jarosław Nowak oraz obecni na spotkaniu koledzy i koleżanki odchodzącego na emeryturę policjanta.

Wszyscy zaproszeni goście podkreślali, że teraz nastał czas nowych wyzwań i życzyli emerytowi pomyślności w jego realizacji. Ze wszystkich stron płynęły życzenia zdrowia. W takich momentach nie sposób nie czuć wzruszenia, które towarzyszyło wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego dnia.

Świeżo upieczony emeryt przepracował w mundurze ponad 25 lat. Początkowo, tak jak każdy młody policjant pracował w Oddziałach Prewencji w Poznaniu. Następnie rozpoczął trwający najdłużej okres służby – ponad 16 lat na stanowisku policjanta szamotulskiego Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, rzetelnie wykonując swoje obowiązki również jako dowódca drużyny. Po wieloletniej służbie na tym stanowisku 1 kwietnia 2009 roku został awansowany na stanowisko dzielnicowego w Rewirze Dzielnicowych w Obrzycku. Jako dzielnicowy służył na dzielnicy obejmującej miejscowość Ostroróg. Służbę na tym stanowisku pełnił do chwili przejścia na emeryturę.

Odchodzący na zasłużony odpoczynek w ramach podziękowania otrzymał statuetkę z numerem służbowym. Na zakończenie spotkania przy wspólnej kawie, wspominał lata spędzone w służbie oraz dzielili się swoimi planami na przyszłość.

Źródło: szamotuly.policja.gov.pl

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe