- Reklama -
9.5 C
Szamotuły
czwartek, 23 marca, 2023

Pożegnanie Naczelnika Wydziału Kryminalnego

W miniony poniedziałek, w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach odbyło się uroczyste pożegnanie oraz podziękowanie za wieloletnią służbę emerytowanemu funkcjonariuszowi – podinsp. Andrzejowi Boczkowi.

Podinsp. Andrzej Boczek zakończył trwającą 27 lat służbę w Policji w dniu 15 lutego br. Od 2009 roku pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. W trakcie swojej kariery zawodowej otrzymał Złoty Medal za Długoletnią Służbę od Prezydenta RP, brązową, srebrną i złotą odznakę „Zasłużony policjant” od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

- Reklama -

Podczas poniedziałkowego spotkania, obecnemu emerytowi policyjnemu podziękowali: Komendant Powiatowy Policji w Szamotułach insp. Sławomir Dziubiński, Starosta Powiatu Szamotulskiego Pan Józef Kwaśniewicz, przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele Prokuratury Rejonowej w Szamotułach, Ksiądz Kapelan Mariusz Marciniak, kadra kierownicza tutejszej jednostki Policji oraz obecni na spotkaniu policjanci i pracownicy cywilni Policji.

W życiu byłego już Naczelnika Wydziału Kryminalnego zaczął się nowy rozdział, a poniedziałkowe spotkanie było okazją do podziękowania ze strony kierownictwa szamotulskiej Policji za jego dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.

KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe