- Reklama -
6 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Pościg ulicami Szamotuł. Padły strzały?

Dzisiaj około godziny 5 otrzymaliśmy od czytelników informacje o policyjnym pościgu ulicami Szamotuł.

Czytelnicy poinformowali również o odgłosach wystrzałów z broni palnej, które można było usłyszeć rano na stacji paliw przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Zdarzenie na stacji paliw w Szamotułach miało związek ze sprawą o charakterze kryminalnym i na ten moment nie możemy podać więcej szczegółów – usłyszeliśmy od st. asp. Sandry Chudej z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

- Reklama -

Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy wnika, że na szamotulskiej stacji rozpoczął się pościg za mężczyznami podejrzanymi o dokonanie przestępstwa (prawdopodobnie kradzieży samochodu). Niestety, pościg nie zakończył się na trenie powiatu szamotulskiego. Po godzinie 5.00 uciekinierów szukano w gminie Rokietnica, gdzie wcześniej uderzyli autem w radiowóz, ogrodzenie, a następnie jeden z nich kontynuował ucieczkę autem, a drugi oddalił się pieszo. W akcję zaangażowano licznie siły i środki. Skorzystano m.in. z dronów. Następnie, w związku z tym samym zdarzeniem, policjanci prowadzili działania w Puszczykowie. Obecnie nie wiemy, czy podejrzanych udało się zatrzymać. Do sprawy wrócimy.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe