Policjanci z Wronek, Pniew i Dusznik przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge [FILM]

0

Policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach, Dusznikach oraz Wronkach przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge, mającej na celu wsparcie dzieci walczących z SMA.

Zasady są proste, nominowane instytucje muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA dziecka lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł.

Akcja rozpoczęła się od Wojtusia z Gliwic, suma potrzebna na jego leczenie została szybko zebrana. Odtąd każde województwo „pompuje” dla innego dziecka. Policjanci z naszego powiatu wsparli 6-miesięczną Sandrę Wolniak, która choruje na SMA1.

Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Komisariat Policji we Wronkach

Policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach również zostali nominowani i przyłączyli się do akcji #GaszynChallange. Tak jak poprzednicy z naszej komendy, tak i wronieccy funkcjonariusze wykonali zadanie dla sześciomiesięcznej Sandry. Zebrane pieniążki przekazane zostaną dla chorej dziewczynki (https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra)Do wykonania zadania funkcjonariusze nominowani: Komisariat Policji w Krzyżu Wielkopolskim, Komisariat Policji w Ujściu oraz Społeczną Straż Rybacką we Wronkach.Powodzenia 👋👋👋Dziękujemy Moje Wronki oraz Mój Fyrtel za pomoc w wykonaniu nagrania 😉

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach Wtorek, 23 czerwca 2020

Policjanci z Dusznik i Pniew

#GaszynChallange

Policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach i z Posterunku Policji w Dusznikach również przyłączyli się do akcji #GaszynChallange. Nasi polocjanci nominowani przez OSP Zamorze i OSP Sarbia wykonali zadanie dla sześciomiesięcznej Sandry. Zebrane pieniążki przekazane zostaną dla chorej dziewczynki (https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra)Do wykonania zadania funkcjonariusze nominowani: Komisariat Policji w Sierakowie, OSP Sękowo i Straż Miejską w Pniewach

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach Piątek, 12 czerwca 2020
Zobacz więcej:
0 0 głos
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments