- Reklama -
0 C
Szamotuły
sobota, 10 grudnia, 2022

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy kradzieży

Policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki wyjaśniają sprawę kradzieży biżuterii, do której doszło w Szamotułach. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 21 311).

W dniu 7 września br. , policjanci z szamotulskiej dochodzeniówki otrzymali zawiadomienie o kradzieży biżuterii, do której doszło w Szamotułach

- Reklama -

Z ustalonych informacji wynika, iż nieznany sprawca, w okresie od 28 sierpnia do 3 września br. ukradł trzy pierścionki ze złota, które na rękach miała zmarła w szpitalu, w dniu 2 września kobieta.

Dokładna data i dokładne miejsce kradzieży nie są na ten moment znane. Na tą chwilę nie wiadomo więc, czy pierścionki zostały skradzione przed czy po śmierci kobiety.

Z ustaleń wynika, iż były to typowe pierścionki z lat siedemdziesiątych, jeden z pierścionków posiadał oczko z kamienia ciemnego, jeden był to pierścionek drobniejszych rozmiarów bez oczka (gdyż wcześniej wypadło) i ostatni to sygnet damski o dużym rozmiarze.

Postępowanie w tej sprawie jest w toku, policjanci ustalają okoliczności oraz świadków zdarzenia. Poniżej publikujemy uzyskane zdjęcia skradzionej biżuterii.

Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach (tel. 61 29 21 311).

KPP (mł. asp. Sandra Chuda)

Obserwuj Nas:

15,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe