- Reklama -
14.6 C
Szamotuły
piątek, 7 października, 2022

Podejrzana o kradzieże sklepowe usłyszała zarzuty

Policjanci z Pniew przedstawili zarzuty kradzieży 21-latce z powiatu międzychodzkiego. Kobieta jest podejrzana o kradzieże w drogerii w Pniewach. Grozić jej może do 5 lat więzienia.

W dniu 11 czerwca br. policjanci z pniewskiej patrolówki interweniowali w związku ze zgłoszoną kradzieżą sklepową. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii w Pniewach.

Na miejscu funkcjonariusze zastali nie tylko zgłaszające pracownice sklepu, ale i podejrzewaną o kradzież. Po wylegitymowaniu jej okazało się, iż była to 21-letnia mieszkanka powiatu międzychodzkiego. Z policyjnych ustaleń wynikało, iż w dniu zgłoszenia kobieta nie skasowała wszystkich towarów na kasie samoobsługowej. Łączne straty z tego dnia wynosiły nieco ponad 60 zł. Okazało się jednak, iż wcześniej, w maju ta sama kobieta, dwukrotnie dokonała kradzieży artykułów spożywczych oraz kosmetyków na łączną kwotę ponad 1200 zł.

- Reklama -

W związku z powyższym policjanci zatrzymali 21-latkę. Kryminalni przyjęli od zgłaszających zawiadomienie o przestępstwie, zebrali niezbędny materiał dowodowy w sprawie i przedstawili kobiecie zarzuty kradzieży.

21-latka przyznała się do zarzucanych czynów. Postępowanie w sprawie jest w toku. Za kradzież może jej grozić do 5 lat więzienia.

Obserwuj Nas:

15,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe