- Reklama -
18.3 C
Szamotuły
niedziela, 25 lipca, 2021

Szamotuły. Przejazd kolejowy na ul. B. Chrobrego nie zostanie otwarty w tym tygodniu

Polecamy

Niestety, pomimo zapowiedzi przejazd kolejowo-drogowy na ul. B. Chrobrego w Szamotułach nie zostanie otwarty 18 czerwca.

-Planowane otwarcie w dniu 18.06.2021 r. przejazdu kolejowo-drogowego w km 33+282 na ul. Bolesława Chrobrego w Szamotułach zostaje przesuniete na dzień 29.06.2021 r. – poinformował dzisiaj wykonawca remontu linii E59 na odcinku Rokietnica – Wronki.

- Reklama -

18 czerwca, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, otwarty powinien zostać przejazd na ul. Ostrorogskiej.

  1. Wykonawca od początku bardzo dobrze wie, że nie jest w stanie otworzyć przejazdów w terminach, które podaje i mydli oczy i miastu, i mieszkańcom. Prace trwają tylko kilka godzin dziennie, gdzie pracuje od 1 do 3 osób. Podsumowując od początku remontu – Ostrorogska zamknięta 6 miesięcy, Chrobrego 4 miesiące. Serio – drogi wojewódzkie? Bez żadnej SENSOWNEJ alternatywy objazdu? Żeby chociaż to był tunel lub wiadukt! A tak pozostanie zdewastowana po remoncie Aleja 1 Maja i nowe lampki na szlabanach… Czy włodarze tego miasta/województwa zadbają w końcu o te drogi?

  2. Przez 2 miesiące na Ostrorogskiej zrobiono dziurę w drodze i położono kilka płyt. W dwa dni nie skończą tego przejazdu… Zapowiada się kolejne zamknięcie na 2 miesiące?

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

11,150FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
347SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -
- Reklama -