Pniewy. Szukano mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. W akcji policyjny helikopter [FILM]

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach prowadzili poszukiwania 45-latka, który chciał popełnić samobójstwo. W akcji brały udział również straż pożarna oraz policyjny helikopter.

W dniu 15 maja br. około godziny 11.35 policjanci z Pniew udali się na interwencję związaną z nieudaną próbą samobójczą. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Pniewy. Według zgłoszenia kobiety, jej mąż próbował popełnić samobójstwo, jednak zdążyła odwieść go od tej próby. Następnie mężczyzna uciekł z domu, kierując się w stronę lasu.

Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia 45-latka, dyżurny wysłał na miejsce funkcjonariuszy podległych Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach. W działaniach brała też udział straż pożarna. Do opatrolowania terenu wykorzystany też został policyjny helikopter.

W trakcie poszukiwań, 45-latek skontaktował się telefonicznie ze swoim synem i powiedział w jakim miejscu w lesie się znajduje. Policjanci razem z synem pojechali więc w powyższe miejsce i zabrali mężczyznę do domu. Z uwagi na jego stan, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyznę przekazano pod opiekę medyczną – poinformowała mł. aps. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach.

Poszukiwania zakończone odnalezieniem mężczyzny

Poszukiwania mężczyzny prowadzone w miniony weekend zakończyły się jego odnalezieniem. Wcześniej w działania zaangażowano 42 policjantów i 18 strażaków. Poszukiwania były też prowadzone z powietrza z policyjnego helikoptera. W trakcie czynności mężczyzna skontaktował się telefonicznie z synem i wskazał gdzie się znajduje. Mężczyzna trafił pod opiekę medyczną.—————–>>>>>>>> https://bit.ly/2WKgnW2

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach Wtorek, 19 maja 2020
Zobacz więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj