Pniewy. Przewrócił się tir przewożący alkohol. DK 92 wciąż zablokowana

3

W poniedziałek, 13 stycznia doszło do zdarzenia drogowego na obwodnicy Pniew. W wyniku kolizji droga krajowa nr 92 jest zablokowana od kilku godzin.

Na obwodnicy Pniew doszło do zderzenia trzech pojazdów – dwóch samochodów osobowych i ciężarówki marki DAF. Ostatni pojazd, przewożący alkohol, wywrócił się na jezdnię całkowicie blokując drogę.

-Na prostym odcinku drogi kierujący pojazdem marki DAF, jadąc z kierunku Poznania w kierunku Pniew, nie zachował należytej ostrożności, zjechał na prawe nieutwardzone pobocze, przewrócił się na jezdnię, a następnie uderzył w dwa pojazdy osobowe – forda i volkswagena passata. Uszkodzeniu uległy również trzy lampy oświetleniowe i bariery energochłonne. Kierujący byli trzeźwy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. – przekazała nam Agnieszka Szymańska z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

W tej chwili policjanci nie są wstanie powiedzieć, jak długo jeszcze droga będzie zablokowana. Trwa usuwanie ciężarówki z jezdni. Policja wyznaczyła objazdy przez centrum Pniew.

Aktualizacja 19:00 – droga została odblokowana.

fot. Pomoc drogowa Wik-Hol
fot. Pomoc drogowa Wik-Hol
fot. Pomoc drogowa PREMIO
Zobacz więcej:

3 KOMENTARZE

  1. To jakis szczyt wielka pomoc drogowa a pol dnia droga zablokowana 😱
    Masakra jakas😑

  2. Prawda tez to widzialem 😑
    Tez stalem w korku
    Wiecej profesjonalizmu panowie wrrrr…

Comments are closed.