Planowane wyłączenia energii elektrycznej

0

Poniżej prezentujemy wykaz planowanych wyłączeń energii elektrycznej w naszym regionie.

6Obszar Duszniki

13 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 15:00
14 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 15:00

gm. Duszniki miejscowość Sarbia 1 do 7

14 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 10:00

gm. Duszniki miejscowości Mieściska; Grzebienisko ul. Parkowa. ul. Boczna. ul. Szkolna. ul. Malwowa. ul. Jodłowa. ul. Jesionowa. ul. Kwiatowa. ul. Huby od 1 do 8. ul. Świerkowa. ul. Sosnowa. ul. Topolowa 1, 28, 30, działki nr 102/7, 480/13, 408/37. Sarbia od 1 do 7, 26.

14 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 16:30
15 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 16:30

Kunowo 44b, 44/3, działki nr 144/2, 147/10. Sarbia 24, 25, działka nr 74/20.

18 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Duszniki ul. Szamotulska 2, 2/1. ul. Jana Pawła II 12, od 14 do 29, od 31 do 49 nieparzyste, działka nr 893/4.

5Obszar Ostroróg

12 listopada 2019 r. w godz. 09:00 – 18:00

gm. Ostroróg miejscowość Bielejewo 1 do 10, 14.

4Obszar Obrzycko

15 listopada 2019 r. w godz. 08:30 – 11:30

Obrzycko ul. Szamotulska 7, Szklarnie; m. Karczemka 1, 2

3Obszar Pniewy

14 listopada 2019 r. w godz. 10:30 – 12:30

gm. Pniewy miejscowość Dębina 1, 2, 3, 14, 14A, 16

14 listopada 2019 r. w godz. 12:00 – 14:00

gm. Pniewy miejscowość Dębina 4 do 13, 15, przepompownia ścieków

20 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 11:00

Pniewy ul. Sportowa; ul. Miła; ul. Konińska 1 do 5, 7, 13, 15, 17, działki nr 502/2, 471; ul. Poznańska 23 do 35 nieparzyste.

20 listopada 2019 r. w godz. 11:00 – 14:00

Pniewy Osiedle Wyzwolenia; ul. 25 Stycznia 1 do 45 nieparzyste; ul. Konińska 12, 14, 16.

21 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 11:00

Pniewy ul. Konińska 10, 12, od 19 do 29a. ul. Okrężna od 1 do 16, od 18 do 35.

21 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Nojewo od 29 do 39a, działka nr 361/5.

21 listopada 2019 r. w godz. 11:00 – 13:00

Pniewy ul. Modrzewiowa od 2 do 4. ul. Akacjowa od 1 do 4. ul. Grabowa od 1 do 4. ul. Bukowa od 1 do 5. ul. Brzozowa od 1 do 8. ul. Jodłowa 8 i 10. ul. Dębowa od 1 do 7 nieparzyste, 16 i 18. ul. 25 Stycznia 12.

21 listopada 2019 r. w godz. 13:00 – 14:00

Pniewy ul. Jodłowa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12A, 13 do 21; ul. Brzozowa 2, 4; ul. Grabowa 5

22 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

gm. Pniewy miejscowość Zajączkowo 10, 15 do 33, działki nr 153, 191/1, 187/2, 311/4, Sklep.

2Obszar Szamotuły

12 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 17:00
13 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 17:00
14 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 17:00

Szamotuły ul. Szczuczyńska od 79 do 85 nieparzyste, od 100 do 107, od 109 do 123 nieparzyste, działka nr 477. miejscowość Szczuczyn 73.

12 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 11:00

gm. Szamotuły miejscowość Lulinek ul. Obornicka 11, od 13 do 19, 21, 21a, 25, działka nr 143/10. ul. Leśna 18, 22, 27, 29, 31. ul. Rzemieślnicza. ul. Bukowa 2.

12 listopada 2019 r. w godz. 10:30 – 14:00

gm. Szamotuły miejscowość Lulinek ul. Obornicka od 23a do 30, 32, 34, 36, działka nr 161/8. ul. Leśna 24 i 26. ul. Wierzbowa.

13 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 11:00

gm. Szamotuły miejscowość Lulinek ul. Obornicka 31, 33, 35, 36A, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.

13 listopada 2019 r. w godz. 08:30 – 12:30

gm. Szamotuły miejscowość Jastrowo 12 do 16

13 listopada 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00

gm. Szamotuły miejscowość Lulinek ul. Obornicka od 54 do 76 parzyste.

14 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 15:00

gm. Szamotuły miejscowość Baborowo działki nr 69, 81. miejscowość Lulinek ul. Słoneczna. ul. Brzozowa. ul. Wiśniowa. ul. Sosnowa. ul. Lipowa. ul. Leśna. ul. Topolowa 1 i 5. ul. Spokojna od 20 do 28 parzyste. ul. Obornicka od 11 do 76. ul. Rzemieślnicza. ul. Wierzbowa 52, 54, 56. ul. Bukowa 2.

14 listopada 2019 r. w godz. 08:30 – 11:00

gm. Szamotuły miejscowość Otorowo ul. Szamotulska 38 do 82 parzyste.

15 listopada 2019 r. w godz. 12:00 – 14:00

gm. Szamotuły miejscowość Szamotuły ul. Bolesława Chrobrego 3, 6, 6A, 6B, 6C, 8, 8A, 8B, 9 do 13, działki nr 3631/1, 3782/1, Komis, Pryzma, Grene, ARiMR; ul. Świdlińska 3; ul. Rzeczna 2, GS; ul. Kazimierza Wielkiego 1, 1C.

19 listopada 2019 r. w godz. 08:30 – 13:00

gm. Szamotuły miejscowość Baborówko ul. Szamotulska. ul. Szkolna. ul. Polna. ul. Leśna od 1 do 5. ul. Parkowa 1.

1Obszar Wronki

19 listopada 2019 r. w godz. 08:00 – 14:00

Wartosław działki rekreacyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj