- Reklama -
21.5 C
Szamotuły
wtorek, 26 września, 2023

Oddział Dziecięcy szamotulskiego szpitala z nową łazienką

Oddział Dziecięcy SP ZOZ w Szamotułach oddał do użytku małych pacjentów i ich opiekunów świeżo wyremontowaną łazienkę. Jest ona przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pomieszczenie jest bardzo przestronne i posiada specjalny prysznic bez brodzika, z którego mogą korzystać osoby na wózkach inwalidzkich. Przy toalecie i umywalce zamontowano specjalne uchwyty, które ułatwiają korzystanie z nich przez osoby z niepełnosprawnością ruchową. Koszt remontu łazienki wyniósł 38 tys. zł i był współfinansowany przy wsparciu firmy Postęp Pniewy Sp. z o.o. w wysokości 20 tys. zł. Pozostałą część kwoty stanowił wkład własny SP ZOZ w Szamotułach.

– W imieniu najmłodszych pacjentów naszego Szpitala, pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie Postęp Pniewy. Świeżo wyremontowana łazienka posłuży Oddziałowi Dziecięcemu przez długie lata  – mówi Remigiusz Pawelczak, Dyrektor SP ZOZ w Szamotułach. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdą dobrowolną pomoc darczyńców, którym nie jest obojętny los naszych pacjentów – dodaje Dyrektor.

- Reklama -

– Nasza firma posiada dwa zakłady produkcyjne w powiecie szamotulskim. Wielu naszych pracowników to mieszkańcy powiatu. Cieszymy się, że możemy mieć realny wpływ na życie mieszkańców także poza zakładem pracy – mówi Tadeusz Mrówka, Prezes Zarządu firmy Postęp Pniewy Sp. z o.o. – Czujemy się częścią lokalnej społeczności i uważamy, że dbanie o sprawy istotne dla niej jest jednym z naszych obowiązków – dodaje Pan Prezes.

ŹródłoSPZOZ

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe