Od jutra Hotel Maraton wznawia działalność. Pracownicy przeszli badania w kierunku SARS CoV-2

0
fot. ZGK

Zgodnie z wytycznymi rządu hotele mogły zostać otwarte już na początku maja, szamotulski obiekt pozostawał jednak zamknięty.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach poinformował, że Hotel Maraton został dostosowany do nowych wytycznych i od 1 lipca wznawia działalność.

Zadbano o wyposażenie pracowników w środki ochrony indywidualnej, w tym maski lub przyłbice, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji rąk, zamieszczono oznaczenia dotyczące obowiązku mycia i dezynfekcji rąk, dołożono wszelkich starań, aby stanowiska pracy oraz miejsca przebywania klientów były czyste i higieniczne, ustalono konieczność regularnego dezynfekowania powierzchni szczególnie narażonych na kontakt z wirusem oraz zamontowano barierę z pleksi przy stanowisku recepcji (oraz baru) i dozowniki na płyn dezynfekujący przy wejściach – informuje ZGK. Przygotowany został pokój, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

Ponadto wszyscy pracownicy hotelu przeszli badania na SARS CoV-2 i uzyskali wynik ujemny. Badanie odbyło się 24 czerwca 2020 r.

Zobacz więcej:
0 0 głos
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments