- Reklama -
0.1 C
Szamotuły
sobota, 9 grudnia, 2023

Nowości w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Szamotułach

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szamotułach zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nowymi książkami mówionymi oraz tradycyjnymi zakupionymi przez bibliotekę.

Biblioteka wzbogaciła księgozbiór o blisko 300 audiobooków oraz ponad 100 wydawnictw tradycyjnych. Wśród wielu pozycji nie zabrakło znanych autorów tj.: Stephen King, Dan Brown, Charlotte Link, Tom Clancy, czy Peter Robinson. Tym samym czytelnicy mają okazję śledzić losy ulubionych postaci. Na osoby preferujące audiobooki o tematyce podróżniczej czekają fascynujące opowieści Martyny Wojciechowskiej, Beaty Pawlikowskiej, czy też Melchiora Wańkowicza. Osoby pragnące rozwijać i utrwalać znajomość języka angielskiego znajdą kolejne pozycje z serii MACMILLAN READERS (książki wraz z audiobookami), która oferuje szereg popularnych tytułów klasycznych i współczesnych, jak i specjalnie napisane opowiadania, opublikowane w sześciu poziomach trudności.

- Reklama -

Tradycyjnie nasz księgozbiór wzbogacił się o kolejne tytuły przeznaczone dla najmłodszych czytelników i słuchaczy. Rozbudowaliśmy również nasze zbiory o książki biograficzne, między innymi Mike Tysona, Braci Kliczko, czy też sławnego artysty Williama Blake’a.

Część zakupów jest realizowana ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu rozwoju czytelnictwa.

biblioteka

Starostwo Powiatowe

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe