- Reklama -
-0.2 C
Szamotuły
sobota, 4 lutego, 2023

Niedaleko Szamotuł powstaje 18-dołkowe, ekologiczne pole golfowe

Wylicytowanie vouchera to przede wszystkim wsparcie dla dzieci z wadami wzroku, zaś dla zwycięzcy licytacji między innymi niższe opłaty za grę na polu czy 6-dołkową akademię i strefę treningową. Co więcej, na członków klubu czekają także atrakcyjne zniżki w innych obiektach w kraju, upoważniające nawet do 20% rabatów. „Chcemy zachęcić do aktywnego udziału w 30. Finale WOŚP. Wierzymy, że niesienie pomocy ma olbrzymią moc. Voucher to nasza forma podziękowania za niesamowitą pracę jaką wykonuje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” – dodaje Waldemar Rumiński, Dyrektor Zarządzający Black Water Links.

Rok 2021 dla pola golfowego w Tarnowie Podgórnym był niezwykle intensywny. Wśród ważniejszych wydarzeń można wymienić między innymi otwarcie 6-dołkowej Akademii oraz chipping greenu. Najważniejsze jednak dopiero na horyzoncie. „Oficjalne otwarcie pola golfowego odbędzie się na początku lipca. Planujemy wiele atrakcji i mamy nadzieję, że spotkają się one z zainteresowaniem golfistek i golfistów oraz przyjaciół naszego pola golfowego i mieszkańców regionu” – mówi Andrzej Wentland, Prezes Water Links. „1 lipca zapraszamy wszystkich chętnych na darmowe treningi – dzieci i dorosłych, także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji grać w golfa” – dodaje. Na polu golfowym będzie specjalna strefa dla najmłodszych, dzieci będą też mogły wziąć udział w turnieju. Drugiego dnia nie zabraknie licytacji i konkursów z nagrodami. Dwa intensywne dni zostaną zwieńczone turniejem gry w golfa, który odbędzie się trzeciego lipca. 

- Reklama -

72 hektary pola to 18 dołków i największa strefa do trenowania krótkiej gry w Polsce, 40 stanowisk na Driving Range i Poznań Golf Junior Academy. Black Water Links chce zachęcić do spróbowania swoich sił w golfie wszystkich entuzjastów tego sportu i nie tylko. „Rozpoczęcie przygody z tym wyjątkowym sportem jest niezwykle proste. Po ukończeniu kursu na Zieloną Kartę PZG otrzymuje się uprawnienia do gry na polach golfowych w całym kraju. Voucher na dwugodzinną lekcję z trenerem PGA Golf Professional oraz członkostwo BWL to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje golfowe umiejętności i jednocześnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pieniądze z licytacji zostaną w całości przekazane na 30. Finał WOŚP, który wspiera polską okulistykę dziecięcą” – mówi Waldemar Rumiński, Dyrektor Zarządzający Black Water Links. 30. Finał WOŚP odbędzie się już niebawem, w niedzielę 30 stycznia.

Ekologiczne pole golfowe

Ważna jest dla nas ekologia, dlatego do podlewania terenów zielonych używamy tak zwanej „szarej wody”. Naturalne rezerwy wody gruntowej są niezwykle cenne. XXI wiek stawia przed ludzkością wiele wyzwań, dlatego zdecydowaliśmy się na ponowne używanie wody, która została odzyskana i wyczyszczona w Tarnowskiej Gospodarce Komunalnej. Chociaż potrzebujemy dużych ilości wody (w sezonie późnowiosennym, letnim i wczesnojesiennym to około 1000 metrów sześciennych dziennie), pole w tym zakresie jest w zupełności samowystarczalne. Szara woda to gwarancja soczystej zieleni traw i równowagi środowiskowej. Nasze pole golfowe to jeden z najbardziej ekologicznych projektów w całej Europie Środkowo-Wschodniej – informuje Black Water Links.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe