- Reklama -
15.7 C
Szamotuły
wtorek, 28 maja, 2024
Reklama

Mieszkaniec Pniewy usłyszał 393 zarzuty za przestępczość narkotykową

Policjanci z Pniew zakończyli pracę nad sprawą związaną z przestępczością narkotykową. Podejrzany mieszkaniec Pniew usłyszał 393 zarzuty za udzielanie, sprzedaż oraz posiadanie narkotyków.

Cała sprawa miała swój początek w marcu 2021 roku. Wówczas policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach zatrzymali do kontroli kierującego samochodem 45-letniego mieszkańca Pniew. Podczas tej kontroli, policjanci znaleźli przy mężczyźnie marihuanę. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci również zabezpieczyli środki odurzające. W domu mężczyzna miał ukryte kilkanaście gramów marihuany.

- Reklama -

Na tym jednak sprawa się nie zakończyła. Pniewscy kryminalni na podstawie zebranych materiałów postanowili znacznie bardziej zagłębić się w tą sprawę. Istniało podejrzenie, że 45-latek nie tylko posiadał narkotyki, ale też nimi handlował oraz udzielał je innym osobom.

Policjanci dotarli do osób, którym mężczyzna udzielał oraz sprzedawał środki odurzające. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż 45-latek działał na terenie Pniew. Jego klientami były osoby pełnoletnie. Policjantom udało się zebrać dowody świadczące o popełnieniu przez podejrzanego blisko 400 przestępstw.

W ostatnim czasie mężczyzna został przesłuchany i usłyszał w sumie 393 zarzuty za nieodpłatne udzielanie, sprzedaż oraz posiadanie narkotyków.

Grozi mu kara więzienia oraz grzywna.

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe