- Reklama -
16.4 C
Szamotuły
poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Reklama

Medale na VII Szamotuły Samsung Półmaraton zaprezentowane!

Organizatorzy VII Szamotuły Samsung Półmaraton symbolicznie wybrali datę 07.07.2017 na prezentację medali kolejnej edycji jednej z największych imprez biegowych w Powiecie Szamotulskim.

Na załączonych zdjęciach możemy dostrzec tegoroczny motyw przewodni imprezy, które corocznie związany jest z wybraną budowlą naszego miasta. Wieża Ciśnień bo o niej mowa znajdzie się na medalu półmaratońskim, który jest specjalnie emaliowany w kolorystyce nawiązującej zarówno do herbu miasta, jak i głównego sponsora. Bieg Rodzinny i Marsz Nordic Walking otrzyma taki sam medal, jednak bez charakterystycznego dla półmaratonu emaliowania.

Jak twierdzi wicedyrektor półmaratonu Bartosz Węglewski lipcowy okres będzie bardzo gorący w informację dla biegaczy. „Na ten miesiąc przewidujemy również prezentację pakietu startowego, w którym znajdzie się m.in. koszulka oraz torba, która w zeszłym roku została bardzo gorąco przyjęta przez biegaczy, tym razem chcemy jednak zaskoczyć graficznie i kolorystycznie, dlatego zachęcam do śledzenia naszego profilu na www.facebook.com/SzamotulyPołmaraton oraz naszej strony www.samsunghalfmarathon.com.”

- Reklama -

W tym roku podobnie jak w zeszłym na biegaczy czeka płaska i bardzo szybka trasa, na której przy dobrym przygotowaniu naprawdę łatwo o rekordy życiowe. Jeszcze bardziej do świetnej formy zachęcić może fakt nagród finansowych za pobicie zeszłorocznych czasów. Do półmaratonu i biegów towarzyszących , które odbędą się 8 października jeszcze ponad 3 miesiące, a na listach znajduje się już ponad 700 zapisanych uczestników. Rejestracji można dokonać na zapisy.sts-timing.pl/130 do czego gorąco zachęcamy.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe