- Reklama -
22.7 C
Szamotuły
piątek, 12 lipca, 2024
Reklama

Lista poszukiwanych skraca się

Cztery i pół roku w więzieniu spędzi poszukiwany mężczyzna, który został zatrzymany przez szamotulskich kryminalnych w Poznaniu. Lista szamotulskich poszukiwanych skróciła się, gdyż w ciągu kilku dni funkcjonariusze zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali w Poznaniu trzy osoby.

Szamotulscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniami (m.in. osób zaginionych lub ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości), od marca br. pracowali nad odnalezieniem 31-letniego wronczanina. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 31- latek, zgodnie z wyrokiem sądu miał trafić do więzienia na 4 i pół roku za rozbój oraz pobicie. Szamotulscy policjanci pracujący nad sprawą, w ostatnim czasie natrafili na jego trop w Poznaniu.

- Reklama -

Wczoraj (21.08.2017 r.), we wczesnych godzinach porannych kryminalni pojechali do Poznania, aby sprawdzić, czy ich podejrzenia co do miejsca pobytu mężczyzny są słuszne. Okazało się, iż prowadzona przez nich praca operacyjna nie poszła na marne. Zaskoczyli mężczyznę i zatrzymali go w domu.

W ostatnim czasie, szamotulscy poszukiwacze, w Poznaniu zatrzymali jeszcze dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli zatrzymani w dniu 17 sierpnia. Jeden, to 43-letni mieszkaniec gminy Dusznik, który ukrywał się od lutego. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż miał trafić na 5 miesięcy do więzienia za kradzież. Szamotulscy policjanci zatrzymali go wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Kolejny zatrzymany poszukiwany, to 47-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz. Sąd wymierzył mu karę 10 miesięcy więzienia m. in. za groźby karalne. Kryminalni „namierzyli” go i zatrzymali w okolicy ul. Jackowskiego i Wawrzyniaka w Poznaniu.

Ukrywanie się nie pomogło w uniknięciu kary. Poszukiwani trafili do więzienia.

KPP w Szamotułach

 

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe