- Reklama -
8.7 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Ktoś blokuje możliwość internetowej rezerwacji numeru w wydziale komunikacji. Starostwo wprowadza dodatkową weryfikację

W związku z obserwowanym od początku sierpnia br. niezrozumiałym blokowaniem internetowej rezerwacji numerów polegającym na pobraniu wszystkich wolnych biletów, a następnie nie zgłaszaniem się w wyznaczonym terminie w tutejszym wydziale celem ich realizacji, Starostwo Powiatowe zmuszone jest wprowadzić element weryfikacji zarezerwowanych biletów.

Wprowadzone zmiany polegają na konieczności potwierdzenia zarezerwowanej wizyty poprzez przesłanie w ciągu 24 godzin od dokonanej rezerwacji skanu lub zdjęć wszystkich niezbędnych dokumentów pojazdu rejestrowanego włącznie z nr VIN, celem wstępnej weryfikacji i porównania z numerem (ostatnie 5 cyfr) podanym przy internetowej rezerwacji biletu. Starostw prosi także o załączenie pobranego z systemu indywidualnego kodu rezerwacji – plik PDF. W przypadku braku potwierdzenia sprawy skanem lub zdjęciem dokumentów bilet zostanie automatycznie anulowany i możliwy do pobrania z systemu przez inną osobę. Skany lub zdjęcia cyfrowe (w formie pliku *.pdf lub *.jpg) dokumentu należy przesyłać na adres: [email protected] podając nazwisko oraz nr telefonu celem ewentualnej konieczności kontaktu lub wyjaśnienia wątpliwości.

Wprowadzenie powyższych zasad ma ograniczyć nieuzasadnione blokowanie wizyt bez przygotowanej sprawy i tym samym utrudnianie kontaktu z wydziałem innym klientom.

- Reklama -

Powyższe działanie weryfikacyjne zacznie obowiązywać od najbliższego poniedziałku tj. 17 sierpnia br.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe