- Reklama -
0.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Kolejny wypadek na ulicy Niewierskiej w Dusznikach. Do szpitala trafiły 4 osoby, w tym dwójka dzieci

W piętek, 20 listopada o godz. 18.54 doszło do kolejnego groźnego zdarzenia drogowego na drodze Duszniki – Niewierz. Kilkanaście dni temu miał tam miejsce wypadek, w którym zginęła młoda kobieta.

Zgłaszający poinformował dyżurnego o wypadku drogowym z udziałem dwóch samochodów i ciągnika rolniczego oraz czterech osobach poszkodowanych.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali dwa samochody i ciągnik rolniczy, które zderzyły się ze sobą. Jeden pojazd znajdował się w przydrożnym rowie, natomiast pozostałe pojazdy znajdowały się na drodze. Kierujący i pasażerowie opuścili pojazdy przed przybyciem strażaków i znajdowali się w pobliżu.

- Reklama -

—Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, rozłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych – informuje dyżurny szamotulskich strażaków.

Cztery poszkodowane osoby, w tym dwójka dzieci, zostały przetransportowane do szpitala.

W działaniach ratowniczych brało udział 5 zastępów straży pożarnej (JRG Szamotuły, OSP Duszniki, OSP Podrzewie, OSP Niewierz, OSP Sękowo), policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

fot. OSP Podrzewie
fot. OSP Podrzewie

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe