- Reklama -
23 C
Szamotuły
czwartek, 18 lipca, 2024
Reklama

Kolejne prawo jazdy zatrzymane – 74-latek przekroczył prędkość o ponad 50 km/h

W ręce policjantów Wydziału Ruchu Drogowego szamotulskiej komendy wpadł miłośnik szybkiej jazdy. Mężczyzna jechał volkswagenem przez jedną z podwronieckich miejscowości ponad 100km/h, stwarzając duże zagrożenie dla siebie i innych uczestników drogi. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h kierujący samochodem stracił prawo jazdy.

Policjanci szamotulskiej drogówki pełniąc służbę w miejscowości Nowa Wieś zatrzymali do kontroli drogowej 74-letniego mężczyznę. Kierowca samochodu marki VW Passat przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Mężczyzna za szybką jazdę utracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

- Reklama -

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o rozsadek i rozwagę na drodze, bo jak pokazują statystyki to właśnie nadmierna prędkość jest główną przyczyną wielu zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo.

KPP Szamotuły

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe