- Reklama -
7.2 C
Szamotuły
wtorek, 20 lutego, 2024

Kolejne osoby zatrzymane z narkotykami

W miniony piątek (19.05) policjanci z Szamotuł oraz Pniew zatrzymali w sumie trzy osoby posiadające przy sobie niedozwolone środki odurzające.

Około godziny 22:00 w Szamotułach, w okolicach targowiska miejskiego policjanci zauważyli dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich, na widok policjantów zaczął uciekać wyrzucając trzymane w ręce woreczki strunowe z zawartością białego proszku i suszu roślinnego.

- Reklama -

Próba ucieczki okazała się jednak nieskuteczna, policjanci zatrzymali 29-letniego szamotulanina, który miał przy sobie 18 woreczków strunowych z zawartością amfetaminy oraz jeden z marihuaną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, jak się okazało działał w warunkach recydywy, co może skutkować surowszym potraktowaniem go przez sąd.

Tego samego dnia, policjanci z Pniew zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie marihuany. Do zatrzymania doszło na ulicy Polnej, w miejscu zamieszkania jednego z nich.

Wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomani (posiadanie środków odurzających lub psychotropowych). Za posiadanie narkotyków grozi im więzienie. O wymiarze kary zadecyduje sąd.

Red./KPP

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe