Kierowca nie opanował BMW i wylądował na słupie

7
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 15:00 na ulicy Bolesława Chrobrego w Szamotułach.

Według informacji, które udało nam się uzyskać, kierowca BMW na łuku drogi nie opanował pojazdu, zjechał na pobocze i uderzył w słup. Na miejscu działali strażacy, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec Obornik, który kierował samochodem marki BMW, na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków, które panowały na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał na pobocze gdzie uderzył w slup oświetleniowy. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny- kierujący był trzeźwy. Sprawa zakończyła się dla niego mandatem karnym. – poinformowała nas mł. asp. Sandra Chuda.

fot. Pomoc drogowa Wik-Hol 

7 KOMENTARZE

    • Nie opanował auta bo z naprzeciwka wyjechał mu samochód na czołówkę i żeby nie doprowadzić do zderzenia uciekł w inną stronę i dlatego nie opanował auta, coś jeszcze Trzeba dodawać?

      • Niestety, policja nie potwierdza tych informacji, kierowca przyjął mandat za spowodowanie kolizji.

  1. Znam bardzo dobrze tego kierowcę debil idiota nie dla takich osób BMW stworzyło auta

    • Powiedz mu to w twarz! Poza tym kolejny raz powtarzam- nie znasz sytuacji to nie komentuj. I z całego serca życzę takiej samej sytuacji jak spotkała kierowcę bambrze!

    • A ja znam ciebie kolego Danielu, nawet Twoi znajomi mówią, że jesteś frajer 🙂

Comments are closed.