- Reklama -
0.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Jędrzej O. był zaskoczony wizytą policjantów

Wczoraj informowaliśmy o zatrzymaniu 23-letniego mieszkańca Wronek, który oskarżony jest o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby. Dzisiaj więcej informacji w tej sprawie ujawniła Komenda Powiatowe Policji w Szamotułach.

Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach wpłynął nakaz doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego podejrzanego o spowodowanie w 2019 roku wypadku drogowego w miejscowości Ryżyn. W wypadku tym zginęły dwie osoby, a jedna w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sąd Okręgowy w Poznaniu podjął decyzję, iż mężczyzna ma trafić do aresztu – informuje asp. Sandra Chuda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

Sprawą zajęli się szamotulscy kryminalni. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna nie przebywa na co dzień w miejscu zameldowania. Na podstawie pracy operacyjnej, funkcjonariusze ustalili, iż może przebywać na terenie Dusznik. Tam też przeprowadzili obserwację. Policjanci wytypowali adres, pod którym mógł znajdować się mężczyzna. Ich typowanie okazało się trafione. Pod adresem policjanci zastali poszukiwanego Jędrzeja O. Podejrzany był zaskoczony niespodziewaną „wizytą” policjantów.

- Reklama -

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Dzisiaj został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Szamotułach.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe