- Reklama -
23 C
Szamotuły
czwartek, 18 lipca, 2024
Reklama

Harcerska Baza Obozowa JELENIEC potrzebuje naszej pomocy!

W ciągu prawie 45 lat swojego istnienia Harcerska Baza Obozowa w Jeleńcu koło Sierakowa, należąca do Hufca ZHP Szamotuły, gościła setki obozów i tysiące harcerek, harcerzy i zuchów. Wiele dzieci i nastolatków z całej Polski, a przede wszystkim z naszych okolic, miało rozliczne okazje spędzić na niej swoje weekendy czy wakacje; poznać nowych przyjaciół i zdobywać sprawności i wspomnienia na całe życie.

Aktualnie Baza potrzebuje jednak przejść niezbędny remont – tak aby mogła służyć kolejnym pokoleniom harcerzy i harcerek. Koszt tego remontu przekracza możliwości Naszego Hufca i nie możemy sobie na niego pozwolić wyłącznie z własnej kieszeni. Dlatego zwracamy się do mieszkańców powiatu szamotulskiego i powiatu obornickiego, na których działa Hufiec ZHP Szamotuły, o wsparcie zrzutki!

- Reklama -

Remont odbędzie się „po harcersku”. Z jak największą ilością pracy własnej, wolontariackiej harcerzy i instruktorów Hufca, a pozyskane środki będą wydawane tylko na niezbędne do remontu materiały.

W ostatnich latach udało się nam już wyremontować kuchnię, położyć nowy dach nad stołówką, wybudować plażę, położyć nowe kable i rury, wykopać rów odwadniający, postawić nowe prysznice oraz wiele nowego sprzętu, przede wszystkim namiotów.

Ale przed nami jeszcze większe wyzwania – musimy w najbliższym czasie wybudować nowy zbiornik na nieczystości płynne, przenieść magazyn oraz toalety, a także zakupić kontener sanitarny. Bez tego Baza nie będzie mogła funkcjonować.

Dzięki Waszej pomocy Nasza Baza będzie mogła dalej służyć kolejnym pokoleniom harcerzy i harcerek. Włączcie się do tego pięknego dzieła! 💚🏕️

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

tutaj link do zrzutki: https://zrzutka.pl/sx2vj5

a tutaj do naszego Facebooka: https://www.facebook.com/hufiecszamotuly

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe