- Reklama -
4.1 C
Szamotuły
środa, 1 lutego, 2023

Gm. Szamotuły. Podejrzani o pobicie w rękach mundurowych. Jeden z nich uprawiał konopie indyjskie

Policjanci z Szamotuł zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Przy okazji, w miejscu zamieszkania jednego z nich ujawniono uprawę konopi indyjskich.

Zgłoszenie o pobiciu policjanci otrzymali 12 sierpnia. Z policyjnych ustaleń wynikało, iż do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej na ogródkach działkowych na terenie gminy Szamotuły. Zgłaszający, w wyniku pobicia przez dwóch mężczyzn doznał uszczerbku na zdrowiu. Jeden ze sprawców dodatkowo miał grozić pokrzywdzonemu. Był on znany zgłaszającemu – informuje asp. Sandra Chuda.

Jeszcze w dniu zgłoszenia, policjanci ustalili i zatrzymali obydwóch podejrzanych. Byli to mieszkańcy gminy Szamotuły w wieku 32 oraz 35 lat. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 35-latka, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli krzewy konopi indyjskich oraz przyrząd służący do przerabiania narkotyków.

- Reklama -

Po zebraniu materiałów dowodowych w sprawie, podejrzani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Obaj są podejrzani o pobicie. Dodatkowo, 35-latek usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych, uprawy marihuany oraz posiadania przyrządu do przerabiania narkotyków – dodaje policjantka.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe