- Reklama -
0.5 C
Szamotuły
piątek, 8 grudnia, 2023

Fotoprzestroga: Policja publikuje zdjęcia z wypadków w powiecie!

Każdego dnia na drogach dochodzi do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z wypadków, jako przestrogę dla obecnych oraz przyszłych kierujących samochodami.

W ubiegłym roku, na terenie powiatu szamotulskiego odnotowaliśmy 30 wypadów drogowych. W wyniku tych zdarzeń 30 osób zostało rannych, 7 osób zmarło. Ponadto odnotowano 907 kolizji drogowych. W tym roku, w styczniu oraz w lutym odnotowaliśmy 6 wypadków, w wyniku których 3 osoby zostały ranne, a aż 6 osób zmarło. Odnotowaliśmy również 135 kolizji drogowych.

Biorąc pod uwagę fakt, iż każdego dnia na polskich drogach dochodzi do (częstro tragicznych w skutkach) wypadków drogowych, przestrzegamy kierowców przed lekkomyslnością, nadmierną prędkością oraz przed nieprzestrzeganiem przepisów podczas kierowania pojazdami. Samochód daje nam pewną ochronę mechaniczną, jednak w przypadku zderzeń, do których dochodzi z dużą prędkością, nawet ta „ochrona” okazuje się znikoma”. Przy najtragiczniejszych zdarzeniach, często z samochodów nie pozostaje wiele.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z wypadków drogowych zaistniałych na terenie naszego powiatu jako przestrogę dla kierujących.

- Reklama -

[Best_Wordpress_Gallery id=”55″ gal_title=”Fotoprzestroga”]

S. Chuda/KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe