- Reklama -
Reklamaspot_img
9 C
Szamotuły
środa, 24 kwietnia, 2024
Reklama

Czy w Szamotułach powstanie kolejny park handlowy?

W miejscu, w którym do niedawna funkcjonowała restauracja „Rycerska” może wkrótce rozpocząć się budowa nowych obiektów handlowo-usługowych.

Kilka dni temu, do Starostwa Powiatowego w Szamotułach wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę trzech budynków usługowo-handlowych wraz z infrastrukturą techniczną oraz drogową i pylonem reklamowym. Co ciekawe, inwestycja ma być realizowana na kilku działkach przy ul. Bolesława Chrobrego 3. Dawniej funkcjonowała w tym miejscu restauracja „Rycerska”. W 2021 roku teren wystawiono na sprzedaż za 2,6 mln złotych.

Kolejny park handlowy w mieście?

- Reklama -

Obecnie o inwestycji niewiele wiadomo, poza tym, że obiekt ma składać się z 3 budynków o charakterze handlowo-usługowym. Spółka, która wystąpiła o pozwolenie na budowę specjalizuje się w budowie parków handlowych w mniejszych miejscowościach. Obecnie ma na swoim koncie budowę pięciu obiektów handlowych. Tworzymy inwestycje pod marką RockPark, których klientami są renomowane sieci handlowe, zarówno globalne, jak i lokalne – czytamy na stronie firmy, która wystąpiła o pozwolenie na budowę obiektu w Szamotułach.

Do sprawy wrócimy, gdy pozyskamy więcej informacji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe