- Reklama -
9 C
Szamotuły
sobota, 1 kwietnia, 2023

Baborówko Horse Sale Show na zakończenie sezonu WKKW

W dniach od 30 września do 2 października 2016 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędzie się wydarzenie jeździeckie pod nazwą Baborówko Horse Sale Show – międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych.

Do zawodów zgłoszono ponad 150 par m. in. z Niemiec, Finlandii, Czech, Wielkiej Brytanii i Polski. Zawodnicy wystartują w dwóch konkursach międzynarodowych na poziomie CIC1* i CIC2*, a także w konkursach krajowych CNC L i CNC P. Zawodnicy walczyć będą w Finale Pucharu Polski WKKW, który zakończy rozgrywki w 5 kategoriach wiekowych. Cykl ten składa się 9 eliminacji rozgrywanych w trakcie sezonu w całej Polsce oraz Finału, który odbędzie się właśnie w Baborówku. Do końcowej klasyfikacji liczyć się będą 3 najlepsze wyniki z Eliminacji oraz wynik zawodów finałowych, w których zdobyte punkty mnożone są przez współczynnik 1,5. Sytuacja w rankingach poszczególnych kategorii jeszcze nigdy nie była tak wyrównana.

- Reklama -

Dodatkowo kibice mogą spodziewać się dużych emocji związanych w szczególności z sobotnią próbą terenową. W najtrudniejszym konkursie CIC2* o nagrodę Concordia Ubezpieczenia wystartuje 25 par, a będzie to jednocześnie Finał Pucharu Polski WKKW w kategorii Seniorów.

Tradycyjnie w Baborówku oprócz rywalizacji sportowej publiczność będzie mogła podziwiać liczne pokazy i atrakcje, a dla najmłodszych w sobotę i niedzielę czekać będzie specjalna Strefa dla dzieci z zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi. To, co wyróżnia zawody jeździeckie w Baborówko, to niezwykła, rodzinna atmosfera. Wyjątkowe połączenie wielkiego sportu, rywalizacji i adrenaliny z rodzinnym piknikiem i aktywnym spędzeniem wolnego czasu na łonie natury, co sprawia, że te trzy dni spędzone w Baborówku będą miłym wspomnieniem na długi czas.

Źródło i zdjęcie: szamotuly.pl

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe