- Reklama -
22.7 C
Szamotuły
piątek, 12 lipca, 2024
Reklama

Akcja „ALKOHOL I NARKOTYKI”

Aż siedem osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu zatrzymali wczoraj policjanci z szamotulskiej drogówki w ramach działań „Alkohol i Narkotyki”. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą im 2 lata więzienia, za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu – areszt albo grzywna.

Wczoraj (06.06.2017 r.), policjanci z szamotulskiej drogówki prowadzili działania w ramach krajowej akcji „Alkohol, narkotyki”.

- Reklama -

Działania miejscowych funkcjonariuszy skoncentrowane były na terenie miasta i gminy Szamotuły. W akcji brało udział 9 policjantów ruchu drogowego. Sprawdzono stan trzeźwości 557 kierowców.

Jak się okazało, już pierwszy zbadany kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwości. Szamotulscy policjanci udaremnili dalszą jazdę aż siedmiu kierującym znajdującym się pod wpływem alkoholu. Cztery osoby znajdowały się w stanie nietrzeźwości, trzy w stanie po użyciu alkoholu. Zatrzymane osoby, to sześciu mężczyzn oraz jedna kobieta.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości podejrzewanemu grożą 2 lata więzienia, za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu- areszt albo grzywna.

KPP w Szamotułach

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe