- Reklama -
19.1 C
Szamotuły
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
Reklama

Znany market i stacja paliw w Pamiątkowie? Rozpoczęła się budowa Parku Przemysłowego Pamiątkowo

Zachodnia część Pamiątkowa w gminie Szamotuły wkrótce zmieni się nie do poznania. Właśnie rozpoczęła się budowa pierwszego obiektu, który będzie częścią Parku Przemysłowego Pamiątkowo.

Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej Szamotuły – Poznań oraz trasy do Witoldzina. W skład Parku Przemysłowego Pamiątkowo wchodzi 46 działek budowlanych, z czego kilkanaście jest już zarezerwowanych, sprzedanych lub została przeznaczona na drogi wewnętrzne. Według inwestora sprzedającego działki, teren może być przeznaczony pod budowę obiektów przeznaczonych na działalność gospodarczą, takich jak: hale produkcyjne, składy, magazyny i inne.

Od kilku tygodni trwają w tym miejscu prace budowlane. Z materiałów promocyjnych wynika, że trwa tam obecnie budowa marketu znanej sieci dyskontów. W planach są również stacja paliw oraz zespół budynków usługowych z lokalami na wynajem. Na ostatnią inwestycję inwestor zdobył już pozwolenie na budowę.

- Reklama -

Warto zaznaczyć, że obecnie nie sposób przewidzieć, co w przyszłości znajdzie się w Parku Przemysłowym Pamiątkowo. Większość działek nie znalazła jeszcze nabywców, a to od nich będzie zależał rodzaj i przeznaczenie budowanych obiektów.

fot. otodom/wizualizacja inwestora
fot. otodom/wizualizacja inwestora

Warto przeczytać również:

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularne
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe