- Reklama -
5 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Zaginęła 15-latka z Lulinka

Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionej Katarzyny Pawłowskiej.

Dziewczyna ma 165 cm wzrostu i piwne oczy, mieszka w Lulinku w gminie Szamotuły. 15-latka zaginęła 19 sierpnia br. Wyszła z domu i do tej pory nie ma z nią kontaktu.

- Reklama -

Sprawę zaginięcia nastolatki prowadzi KPP w Szamotułach. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnaleIezieniu zaginionej prosimy o kontakt z KPP w Szamotułach: 061-293-12-11

Aktualizacja (21.09): Jak podała KPP w Szamotułach „Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach prowadzą czynności opiekuńczo- poszukiwawcze w związku z zaginięciem 15-letniej Katarzyny Pawłowskiej. Do zaginięcia doszło w dniu 19 sierpnia  br.  Dziewczyna wyszła z domu w Lulinku i do dnia dzisiejszego nie powróciła. Na co dzień przebywa w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Poznaniu – również tam nie powróciła. Wcześniej również uciekała z domu- ostatnim razem odnaleziona została na terenie Poznania. Istnieje podejrzenie, iż również tym razem może przebywać na tym terenie.

Rysopis poszukiwanej: wzrost szczupłej budowy ciała, wzrost 167 cm, waga ok. 60 kg, włosy długie blond, oczy koloru czarnego, blizna po szwach pod prawym okiem, blizny na przedramieniu i udach.”

 

 

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe