- Reklama -
22.7 C
Szamotuły
piątek, 12 lipca, 2024
Reklama

Tragiczny wypadek w Pamiątkowie. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

W niedzielę, 26 marca około godziny 20.20 doszło do wypadku na linii kolejowej w miejscowości Pamiątkowo.

W tej chwili służby ratunkowe docierają na miejsce zdarzenia. Na odcinku Rokietnica – Szamotuły doszło do potrącenia człowieka przez pociąg relacji Kraków – Szczecin. Ruch pociągów prowadzony jest po jednym torze. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Aktualizacja: ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna rzucił się pod pociąg. Niestety, poniósł śmierć na miejscu. W Pamiątkowie zablokowany jest również przejazd kolejowy.

- Reklama -

Aktualizacja 2: W dniu 26 marca br. około godziny 20.20 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, iż w Pamiątkowie doszło do potrącenia przez pociąg. Mężczyzna biorący udział w zdarzeniu zmarł na miejscu. Z ustaleń wynikało, iż był to 28-letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na tym etapie nie możemy wykluczyć, że mężczyzna targnął się na własne życie. Przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w ramach prokuratorskiego śledztwa – informuje asp. Sandra Chuda z szamotulskiej policji.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe