- Reklama -
5 C
Szamotuły
sobota, 24 lutego, 2024

Wronki. Złodziej recydywista trafił do aresztu

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę dwóch kradzieży sklepowych, do których doszło w ostatnim czasie na terenie Wronek.

W ostatnim czasie policjanci z Wronek otrzymali zawiadomienie o dwóch kradzieżach sklepowych, do których doszło w jednej z miejscowych drogerii. Nieznany pokrzywdzonym sprawca ukradł maszynki do golenia, szczoteczki do zębów oraz perfumy za blisko 1500 zł. Podczas jednej z kradzieży, mężczyzna posłużył się latarką z paralizatorem, dzięki czemu nastraszył pracowników marketu – informuje asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których bez problemu rozpoznali podejrzanego o kradzieże. Mężczyzna wcześniej był przesłuchiwany przez wronieckich policjantów w sprawach innych przestępstw przeciwko mieniu. 45-latek miał już na koncie zarzuty za inne kradzieże w marketach, kradzież z włamaniem do domu w budowie oraz usiłowania kradzieży plecaka z laptopem.

- Reklama -

28 sierpnia 45-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych.

Podejrzany został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży zuchwałej. W związku z zaistniałymi w sprawie przesłankami, na wniosek prokuratora, decyzją sądu mężczyzna trafił do aresztu – dodaje asp. Sandra Chuda.

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe