- Reklama -
21.2 C
Szamotuły
niedziela, 4 czerwca, 2023

Warsztaty w Szczepankowie

Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez choinki i świątecznych dekoracji. W sklepach wybór jest ogromny, ale wielką przyjemność może sprawić własnoręcznie przygotowana bombka.

19 listopada 2016r. w świetlicy wiejskiej w Szczepankowie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostroróg zorganizowała warsztaty tworzenia ozdób choinkowych. Prowadzone były przez Panią Krystynę Straburzyńską. Uczestniczyli w nich dzieci i dorośli. Łącznie wzięło udział około 45 osób. Uczestnicy z dużą wytrwałością i zaangażowaniem, ale także z pasją przez trzy godziny pracowali nad swoimi dziełami. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i twórczej atmosferze, a wszystkie dzieci biorące udział w warsztatach otrzymały od Stowarzyszenia Mieszkańców Wsi „Szczepany” poczęstunek w postaci gorącej zupy pomidorowej . Dyrektor Biblioteki Pani Barbara Kalemba na zakończenie warsztatów częstowała wszystkie dzieci cukierkami. Pani Elżbieta Drewniak obdarowała dzieci odblaskowymi opaskami oraz lizakami.

- Reklama -

Już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się dnia 26 listopada 2016r. w godz. Od 10:00 – 13:00 w Świetlicy wiejskiej w Bobulczynie.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostroróg

Obserwuj Nas:

16,600FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe