- Reklama -
0.5 C
Szamotuły
niedziela, 29 stycznia, 2023

Uwaga! Od poniedziałku zamknięty przejazd kolejowy przy Biedronce!

UMiG poinformował, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na przejeździe kolejowym przy ulicy Wojska Polskiego nastąpi jego całkowite zamknięcie.

Przejazd będzie nieczynny od poniedziałku 24 lipca od godziny 08:00 do czwartku 27 lipca do godziny 22:00. W tym samym czasie będzie prowadzony remont nawierzchni na drodze od przejazdu do sygnalizacji świetlnej. Prawdopodobnie zamknięty zostanie także wyjazd z „Biedronki”, synchronizacja tych prac ma zmniejszyć niedogodności dla kierowców.

- Reklama -

Aktualizacja:

Komunikat Wojewódzkiego Zarządu Dróg Wojewódzkich – Rejonu Dróg Wojewódzkich w Szamotułach:

,„Uprzejmie informujemy, że w związku z remontem przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu linii nr 351 Poznań Gł. – Szczecin Gł. z drogą wojewódzką nr 187 równocześnie przewidywany jest remont nawierzchni ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Szamotuły, od przejazdu do skrzyżowania z ulica Dworcową / al. Jana Pawła II (od km 27+345 do km 27+510). Zamknięcie całkowite ww. odcinka drogi przewidywane jest od dnia 24 lipca br. od godz. 8:00 do dnia 27 lipca br. do godz. 22:00. W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego i ww. odcinka drogi zostanie wyznaczony objazd ul. Dworcową – ul. B. Chrobrego – łącznikiem pomiędzy ul. B. Chrobrego, a ul. Wojska Polskiego. Objazdy zostaną wytyczone zgodnie z załączonym rysunkiem. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.”

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe