- Reklama -
26.1 C
Szamotuły
niedziela, 26 maja, 2024
Reklama

Uroczyście pożegnano Zastępcę Dowódcy JRG Szamotuły [ZDJĘCIA]

W czwartek 23 lutego, podczas uroczystej zmiany służby, strażacy pożegnali st. kpt. Wiesława Działo, Zastępcę Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szamotułach.

St. kpt. Wiesław Działo służbę rozpoczął w 1999 roku jako kadet dziennego studium Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły w 2001 roku został skierowany do służby w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Powiatowej PSP w Chodzieży, następnie od 2003 roku pełnił służbę w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Szamotułach – informuje PSP Szamotuły.

Po latach służby, druh przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Dziś, w czasie uroczystej zmiany służby Komendant Powiatowy PSP w Szamotułach st. bryg. Ireneusz Pers wraz ze swoim Zastępcą bryg. Arkadiuszem Rakowskim, podziękował funkcjonariuszowi za pełną poświęcenia służbę w tutejszej komendzie. W trakcie zmiany wspomniano przebieg służby i pracy zawodowej odchodzącego funkcjonariusza, złożono podziękowania i wręczono okolicznościowe upominki za pełnioną służbę.

- Reklama -

Wiesław Działo przez cały swój okres służby wykazywał się wielkim zaangażowaniem, a zdobytym doświadczeniem dzielił się z młodszymi kolegami. Uczestniczył w licznych akcjach ratowniczo – gaśniczych. Dał się poznać jako osoba sympatyczna, życzliwa, wesoła i godna zaufania.
Wszyscy funkcjonariusze i pracownicy cywilni komendy życzą emerytowi wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, a także spełnienia najskrytszych marzeń
– informuje PSP Szamotuły.

Obserwuj Nas:

18,900FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe