- Reklama -
0.4 C
Szamotuły
sobota, 4 grudnia, 2021

Szamotuły. W pociągu podróżowała osoba zakażona SARS-CoV-2. Sanepid prosi podróżnych o obserwowanie swojego stanu zdrowia

Polecamy

W pociągu, który w sobotę przejeżdżał przez nasz powiat podróżowała osoba zakażona koronawirusem.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szamotułach informuje, że w dniu 25 września 2021 r. pociągiem POLREGIO relacji Kołobrzeg – Poznań Główny podróżowała osoba zakażona wirusem SARS-CoV-2. Osoba zakażona nie posiadała miejscówki i nie można wskazać, gdzie zajmowała miejsce w pociągu.

Pociąg wyjechał z Kołobrzegu 25 września o godzinie 11:15. Tego samego dnia u pasażera potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.

- Reklama -

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szamotułach zwraca się z prośbą do wszystkich osób, podróżujących tym pociągiem, aby w przypadku wystąpienia do wtorku 05 października 2021r niepokojących objawów zgłosili się do swoich lekarzy POZ i poinformowali o prawdopodobnym kontakcie z osobą zakażoną.

  1. A szanowna redakcja może wyjawić, na których to stacjach w powiecie szamotulskim ten pociąg się zatrzymał? Jakimś objazdem leciał przez Krzyż? Wg mojej wiedzy żadna ze stacji na trasie Kołobrzeg – Poznań nie leży na terenie powiatu szamotulskiego. Chyba że zmieniły się granice powiatów..

Comments are closed.

Obserwuj Nas:

12,200FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -