- Reklama -
14.4 C
Szamotuły
środa, 27 września, 2023

Szamotuły. Ważny komunikat dla par, które będą obchodzić jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Pary, który będą obchodziły w przyszłym roku „Złote Gody” i chcą wziąć udział w uroczystości wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, powinny zgłosić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Szamotułach.

Urząd Stanu Cywilnego prosi wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Szamotuły, którzy zawarli związek małżeński w roku 1973 w Szamotułach lub w innych miejscowościach i obecnie zamieszkują na terenie Miasta i Gminy Szamotuły, o zgłaszanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Szamotułach przy ulicy Dworcowej 26, telefon 61 292 75 26 lub 61 292 01 87.

Aby wziąć udział w uroczystości wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które przyznawane są przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, należy zgłosić się do dnia 15 lutego 2023 roku celem potwierdzenia zawarcia związku małżeńskiego i wyrażenie woli uczestnictwa w wydarzeniu.

  1. Śmiechu Warte -to Urząd powinien wystosować piękne zaproszenia , a nie jubilaci mają się zgłosić .
    Komuś się ewidentnie nie chce poszperać w dokumentach.

  2. No właśnie, to komu potrzebny jest ten urząd nam mieszkańcom czy odwrotnie!Podatki to wiecie jak pobierać i zawiadomienia wysyłać, a takiej rzeczy jak znalezienie kilku par które obchodzą ten jubileusz to problem. Wstyd że starsi ludzie muszą się zgłaszać i prosić aż łaskawie urzedas ich przyjmie. Gdzie burmistrz który chyba już zapomniał o mieszkańcach!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe