- Reklama -
0.3 C
Szamotuły
piątek, 3 grudnia, 2021

Szamotuły. W weekend dwa wydarzenia charytatywne dla Ani Gaj

Polecamy

Szamotulski Ośrodek Kultury zaprasza na wydarzenia, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację mieszkanki Otorowa.

Anny Gaj to mieszkanka Otorowa, która w sierpniu ubiegłego roku uległa poważnemu wypadkowi – podczas lotu paralotnią spadła z około 20 metrów. Na skutek upadku doszło do złamania kręgu szyjnego z uciskiem na rdzeń kręgowy, co spowodowało porażenie kończyn dolnych i niedowład kończyn górnych. Teraz pani Anna walczy, by z powrotem stanąć na nogi.

Noc planszówek

W sobotę od godz. 19 w Szamotulskim Ośrodku Kultury odbędzie się Charytatywna Noc Planszówek. -Zasady są proste: przychodzisz, wrzucasz piątaka do puchy i grasz w planszówki całą noc – informuje SzOK. Wydarzenie potrwa do godz. 2.00.

- Reklama -

Formy wsparcia:

  • Wejściówka 5 zł (do nabycia na miejscu lub poprzez kontakt z Figurkownią na FB);
  • 40 zł za MTG Draft Midnight Hunt (liczba miejsc ograniczona, zapisy poprzez kontakt z Figurkownią);
  • inne inicjatywy w trakcie przygotowywania.

Każdy bilet pozwala na przebywanie podczas wydarzenia na terenie Szamotulskiego Ośrodka Kultury jednej osoby i wypożyczania planszówek na czas wydarzenia. Maksymalna liczba osób jednocześnie – 80 miejsc siedzących. Jeśli chcesz mieć pewność, że będzie dla Ciebie miejsce, wykup bilet wcześniej (za pomocą kontaktu z Figurkownią). Każdy bilet to szansa wygrania jednej z wielu gier, które otrzymaliśmy od sponsorów (loteria).Lista gier uzupełniana jest w zakładce „dyskusja” w wydarzeniu. Warunkiem wygranej jest obecność podczas wyczytywania zwycięzców. Zachowaj bilet z numerem uczestnika!

Obserwuj Nas:

12,200FaniLubię
805ObserwującyObserwuj
364SubskrybującySubskrybuj

Nowe

- Reklama -