-0.2 C
Szamotuły
piątek, 15 stycznia, 2021

Szamotuły Samsung Półmaraton odwołany

Polecamy

W związku z epidemią koronawirusa odwołano największą imprezę sportową w naszym mieście – Szamotuły Samsung Półmaraton. Poniżej komunikat organizatorów.

Po szczegółowej analizie dotyczącej obecnej i możliwej przyszłej sytuacji epidemiologicznej na terenie Polski, a także po analizie kalendarza imprez biegowych (Październikowe Mistrzostwa Świata w Półmaratonie oraz wiele imprez przełożonych na ten okres). Zdecydowaliśmy o przełożeniu X Szamotuły Samsung Półmaraton na PAŹDZIERNIK 2021r.‼️‼️‼️

Jest to bardzo smutna i trudna decyzja, bo miał być to nasz wyjątkowy już X półmaraton w Grodzie Halszki, jednak najważniejsze w tej sytuacji jest dla nas Wasze zdrowie. Naszym celem nadrzędnym zawsze była organizacja biegu na najwyższym poziomie, a obecne warunki nie dają nam pewności, że będzie to możliwe i co najważniejsze bezpieczne, dla każdego uczestnika, nawet przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego.

- Reklama -

Wierzymy, że w październiku 2021 spotkamy się przy ul. Sportowej na starcie, nie tylko w pełnym zdrowiu, ale także z pełną wiedzą na temat tego w jaki sposób bezpiecznie organizować wydarzenia sportowe o takiej skali. Tymczasem trenujcie, trzymajcie się zdrowo i śledźcie nasze informacje!

Obserwuj Nas:

10,657FaniLubię
651ObserwującyObserwuj
254SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Koronawirus w powiecie szamotulskim. Aktualne dane – 15.01.2021

Przedstawiamy najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące sytuacji epidemiologicznej m.in. w powiecie szamotulskim. Ile osób zaraziło się ostatniej doby koronawirusem Sars-CoV-2? Koronawirus w Polsce W Polsce w...