- Reklama -
7.2 C
Szamotuły
wtorek, 20 lutego, 2024

Szamotuły Samsung Półmaraton odwołany

W związku z epidemią koronawirusa odwołano największą imprezę sportową w naszym mieście – Szamotuły Samsung Półmaraton. Poniżej komunikat organizatorów.

Po szczegółowej analizie dotyczącej obecnej i możliwej przyszłej sytuacji epidemiologicznej na terenie Polski, a także po analizie kalendarza imprez biegowych (Październikowe Mistrzostwa Świata w Półmaratonie oraz wiele imprez przełożonych na ten okres). Zdecydowaliśmy o przełożeniu X Szamotuły Samsung Półmaraton na PAŹDZIERNIK 2021r.‼️‼️‼️

Jest to bardzo smutna i trudna decyzja, bo miał być to nasz wyjątkowy już X półmaraton w Grodzie Halszki, jednak najważniejsze w tej sytuacji jest dla nas Wasze zdrowie. Naszym celem nadrzędnym zawsze była organizacja biegu na najwyższym poziomie, a obecne warunki nie dają nam pewności, że będzie to możliwe i co najważniejsze bezpieczne, dla każdego uczestnika, nawet przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego.

- Reklama -

Wierzymy, że w październiku 2021 spotkamy się przy ul. Sportowej na starcie, nie tylko w pełnym zdrowiu, ale także z pełną wiedzą na temat tego w jaki sposób bezpiecznie organizować wydarzenia sportowe o takiej skali. Tymczasem trenujcie, trzymajcie się zdrowo i śledźcie nasze informacje!

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe