16 C
Szamotuły
sobota, 19 września, 2020

Powiat. Skradziono trzy auta. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców

Polecamy

Gm. Szamotuły: 29-latek zgłosił, że wysadzi blok. Trafił do szpitala specjalistycznego

W czwartek, 17 września około godziny 15.45 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, iż w jednym z...

Szamotuły. Strażnicy miejscy złapali wandali. Okazało się, że to 7 i 9-latek

W zeszłym tygodniu, późnym popołudniem strażnicy miejscy z Szamotuł otrzymali informację o uszkodzeniu wiaty przystankowej przy Orliku...

Kolejny przypadek koronawirusa w szamotulskim szpitalu. Zakażone dziecko

W czwartek, 17 września Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o 3 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w powicie szamotulskim.

Dzisiejszej nocy, na terenie naszego powiatu doszło do dwóch kradzieży samochodów. Jedno ze zdarzeń miało miejsce w Pniewach, drugie natomiast we Wronkach.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż do kradzieży w Pniewach doszło w godzinach ok. 1.00 do 8.00. Samochód marki BMW 7 (rok produkcji 2013 r.) koloru czarnego został skradziony sprzed posesji przy ulicy Tulipanowej. Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Pniewach.

Kradzież we Wronkach zaistniała na parkingu przy ul. Mickiewicza (naprzeciwko Klasztoru). Do zdarzenia doszło w godzinach 22 do 5.40. Nieznani na tą chwilę sprawcy (lub sprawca) ukradli samochód marki Audi A6 koloru srebrnego (kombi, rok produkcji 2003). Samochód posiadał relingi oraz felgi aluminiowe.

- Reklama -

Ponadto policjanci poszukują również sprawcy kradzieży samochodu marki Peugeot Boxer. Do kradzieży doszło w miniony piątek około godziny 15 we Wronkach przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Był to samochód skrzyniowy z białą kabiną oraz niebieską plandeką.

Sprawców powyższych dwóch kradzieży, w ramach prowadzonych postępowań poszukują policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionych pojazdów o kontakt z właściwą jednostką Policji, która prowadzi daną sprawę. W niniejszych sprawach można też skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.

Obserwuj Nas:

10,140FaniLubię
651ObserwującyObserwuj
254SubskrybującySubskrybuj

Nowe

Gm. Szamotuły: 29-latek zgłosił, że wysadzi blok. Trafił do szpitala specjalistycznego

W czwartek, 17 września około godziny 15.45 policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, iż w jednym z...

Szamotulanka wystąpiła w „Pytaniu na śniadanie”

Agnieszka Kamińska-Nowak, położna z Szamotuł i właścicielka Centrum Położniczego, wystąpiła w porannym programie TVP 2 "Pytanie na śniadanie".Ceniona...

Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie szamotulskim

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował w piątek o 75 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Wielkopolsce.Wśród zakażonych jest jedna...

Szamotuły. Strażnicy miejscy złapali wandali. Okazało się, że to 7 i 9-latek

W zeszłym tygodniu, późnym popołudniem strażnicy miejscy z Szamotuł otrzymali informację o uszkodzeniu wiaty przystankowej przy Orliku na ulicy Felińskiego.

Region. Policjanci z Obornik szukają zaginionego 21-latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach prowadzą poszukiwania za zaginionym Dawidem Januszewskim lat 21 zamieszkałym w Wargowie.Mężczyzna...

Więcej artykułów

- Reklama-