- Reklama -
3.7 C
Szamotuły
środa, 1 lutego, 2023

Powiat. Skradziono trzy auta. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców

Dzisiejszej nocy, na terenie naszego powiatu doszło do dwóch kradzieży samochodów. Jedno ze zdarzeń miało miejsce w Pniewach, drugie natomiast we Wronkach.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż do kradzieży w Pniewach doszło w godzinach ok. 1.00 do 8.00. Samochód marki BMW 7 (rok produkcji 2013 r.) koloru czarnego został skradziony sprzed posesji przy ulicy Tulipanowej. Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Pniewach.

Kradzież we Wronkach zaistniała na parkingu przy ul. Mickiewicza (naprzeciwko Klasztoru). Do zdarzenia doszło w godzinach 22 do 5.40. Nieznani na tą chwilę sprawcy (lub sprawca) ukradli samochód marki Audi A6 koloru srebrnego (kombi, rok produkcji 2003). Samochód posiadał relingi oraz felgi aluminiowe.

- Reklama -

Ponadto policjanci poszukują również sprawcy kradzieży samochodu marki Peugeot Boxer. Do kradzieży doszło w miniony piątek około godziny 15 we Wronkach przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Był to samochód skrzyniowy z białą kabiną oraz niebieską plandeką.

Sprawców powyższych dwóch kradzieży, w ramach prowadzonych postępowań poszukują policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionych pojazdów o kontakt z właściwą jednostką Policji, która prowadzi daną sprawę. W niniejszych sprawach można też skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.

Obserwuj Nas:

16,100FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,080SubskrybującySubskrybuj

Nowe