Powiat. Skradziono trzy auta. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców

0
fot. Łukasz Mikołajczak

Dzisiejszej nocy, na terenie naszego powiatu doszło do dwóch kradzieży samochodów. Jedno ze zdarzeń miało miejsce w Pniewach, drugie natomiast we Wronkach.

Z policyjnych ustaleń wynika, iż do kradzieży w Pniewach doszło w godzinach ok. 1.00 do 8.00. Samochód marki BMW 7 (rok produkcji 2013 r.) koloru czarnego został skradziony sprzed posesji przy ulicy Tulipanowej. Postępowanie w niniejszej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Pniewach.

Kradzież we Wronkach zaistniała na parkingu przy ul. Mickiewicza (naprzeciwko Klasztoru). Do zdarzenia doszło w godzinach 22 do 5.40. Nieznani na tą chwilę sprawcy (lub sprawca) ukradli samochód marki Audi A6 koloru srebrnego (kombi, rok produkcji 2003). Samochód posiadał relingi oraz felgi aluminiowe.

Ponadto policjanci poszukują również sprawcy kradzieży samochodu marki Peugeot Boxer. Do kradzieży doszło w miniony piątek około godziny 15 we Wronkach przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Był to samochód skrzyniowy z białą kabiną oraz niebieską plandeką.

Sprawców powyższych dwóch kradzieży, w ramach prowadzonych postępowań poszukują policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach.

Policjanci apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu złodziei lub w odzyskaniu skradzionych pojazdów o kontakt z właściwą jednostką Policji, która prowadzi daną sprawę. W niniejszych sprawach można też skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach.

Zobacz więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj