- Reklama -
18.2 C
Szamotuły
piątek, 14 czerwca, 2024
Reklama

Szamotuły. Radni dostarczą seniorom książki z biblioteki

Na świetny pomysł wpadli radni z Szamotuł. Damian Dubiel i Maciej Chałupka dostarczą potrzebującym seniorom książki z Biblioteki Publicznej w Szamotułach.

„O przyjemności, jaką daje lektura wiedzą wszyscy, którzy przynajmniej raz na jakiś czas po nią sięgają. Ale czytanie to nie tylko rozrywka, czy sposób na poszerzenie wiedzy. Lektury wzbogacają nasze słownictwo oraz są świetnym źródłem rozrywki.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniu społecznemu wraz z Maciej Chałupka Radny Miasta i Gminy, przy współpracy z Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły przygotowaliśmy dla Państwa akcję pod nazwą „KSIĄZKI DLA SENIORA” – poinformował na swoim facebookowym profilu Damian Dubiel.

- Reklama -

Seniorzy, którzy chcą wypożyczyć książkę powinni skontaktować się z radnym pod numerem 792 728 442, napisać maila na adres: [email protected] lub skontaktować się poprzez profil Facebook: Damian Dubiel Radny Miasta i Gminy Szamotuły.

-Wspólnie z kolegą Maciejem dowieziemy Wam do domu wymarzoną pozycję a następnie ją zwrócimy. Pamiętajcie, że przy wyborze lektury pomocą służą Wam nasze uprzejme Panie z Biblioteki, które chętnie Wam doradzą (kontakt do biblioteki – tel. 61 29 21 143). – informuje Damian Dubiel.

Obserwuj Nas:

19,200FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe