- Reklama -
9.3 C
Szamotuły
czwartek, 22 lutego, 2024

Szamotuły. Przyszłe pielęgniarki podpisały porozumienia ze szpitalem. Placówka zapłaci za ich edukację

Trwa kolejna edycja programu stypendialnego Szpitala Powiatowego w Szamotułach. Placówka sfinansuje edukację przyszłym pielęgniarkom i położnym.

Program został stworzony w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na personel pielęgniarski. Mogą do niego przystąpić kobiety i mężczyźni z ukończoną maturą, aktualnie kształcący się studenci kierunków pielęgniarskich oraz opiekunki i opiekunowie medyczni. SP ZOZ finansuje pełny, 3-letni cykl studiów licencjackich lub przyzna stypendium. W zamian oferujemy stałą i bezpieczną pracę w naszym szpitalu z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwościami awansu. Oczywiście w zamian za opłacenie edukacji będziemy oczekiwali czasowego związania się umowa z naszym zakładem pracy – informuje dyrektor szpitala Remigiusz Pawelczak.

W ostatnich dniach porozumienie ze szpitalem podpisała kolejna grupa pań, które chcą zdobyć wykształcenie na kierunku pielęgniarstwo lub położnictwo. Panie: Dominika, Katarzyna, Ewelina oraz Martyna – studentki pielęgniarstwa, podpisały porozumienie z naszym szpitalem. W zamian za stypendium, po ukończeniu studiów, będą swą wiedzą i zaangażowaniem wspierać pacjentów naszej placówki – informuje SP ZOZ.

Fot. SP ZOZ

Obserwuj Nas:

18,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe