- Reklama -
26.4 C
Szamotuły
wtorek, 3 października, 2023

Szamotuły. Policjanci zatrzymali sprawcę podpaleń

W dniu 10 listopada 2020 roku, około godziny 23.50 funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP Szamotuły otrzymali zgłoszenie, iż w miejscowości Szamotuły przy ulicy Szachowej doszło do pożaru pojemników na odpady.

Na miejscu funkcjonariusze zastali strażaków z PSP Szamotuły, gdzie w rozmowie z dowódcą ustalili, iż doszło do podpalenia. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, iż na miejscu podpalenia widziany był mężczyzna w wieku ok. 30 – 40 lat, ubrany w czarną kurtkę, czapkę z daszkiem. Z ustaleń wynikało, iż ten sam mężczyzna widziany był również przez świadków podczas wcześniejszych podpaleń, które miały miejsce na terenie Szamotuł. Policjanci podjęli czynności służbowe zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy podpaleń. W trakcie patrolowania ulicy Sportowej w Szamotułach policjanci z OPI zauważyli osobę, która swoim wyglądem odpowiadała rysopisowi sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany. – informuje KPP w Szamotułach.

- Reklama -

Podejrzany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa z art. 288 KK, za który górna granica kary wynosi 5 lat pozbawienia wolności.

  1. lohoho super sprawa dla wymiaru spr należy się nagroda Nobla . Inaczej tego nie widzę haha. Parodia kraj gdzie każdy bardziej boi się policj niż czuję się przez nich bezpiecznie i pard hwdp 4 eva

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Obserwuj Nas:

17,000FaniLubię
1,000ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj

Nowe